Social Icons

.

Pages

Zayıflamada Kalori Sayma Yönteminin Artıları

Zayıflamayı kafanıza koyduysanız bir de bu yöntemi deneyin: Kalori saymak. Kendi öğününüzü kalori hesabı yaparak oluşturun kalori sayımı ile zayıflayın..

Obezite oranının erkeklerde yüzde 21.2, kadınlarda ise yüzde 41.5 oranına ulaştığı ülkemizde; fazla kilolarından şikayet edenlerin yardım alabileceği yeni bir web sitesi açıldı: dietclub.com.tr. Sağlıklı yaşam uzmanları Elif Schmidt ve Ali Yurtsever tarafından kurulan DietClub; kullanıcılarının kalori sayma yöntemiyle kilo vermesini hedefliyor.

KENDİ ÖĞÜNÜNÜ OLUŞTUR
Siteye yaş, kilo ve fiziksel koşullarınızla ilgili bilgileri girdikten sonra ideal kilonuzu ve bu kiloya ulaşmak için günde kaç kalori almanız gerektiğini öğreniyorsunuz. Sonrasında isterseniz size sunulan hazır diyet listelerinden birini seçiyorsunuz, isterseniz hesaplama araçlarını kullanarak kendinize düşük kalorili öğünler oluşturuyorsunuz. Sitede; kolay bulunan gıdalar tüketerek zayıflamanın yolları gösteriliyor. Sitenin birçok bölümüne ücretsiz ulaşılabilirken, ücretli üyelere danışmanlık hizmeti de veriliyor.

Referans.7gunsaglik.com.tr
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...