Social Icons

.

Pages

Güneşten Korunmak İçin Organik Ürünler Kullanın

Yaz güneşi feci yakar ve cildi bozar. Organik güneş kremleri tavsiye ediliyor.

Florame organik güneş serisi, içeriğindeki bitkisel yağlar sayesinde güneşe karşı etkin koruma sağlar ve cildin güneşten zarar görmesini engeller. Cilt üzerinde beyaz kalıntılar bırakmaz, yapışkan ya da yağlı hissi oluşturmaz ve asla çevreye zarar vermez.

Güneşe karşı optimum koruma için özel doğal içerikler:

• Organik Buriti Yağı ; Amazonlar arasında aynı zamanda ‘Hayat Ağacı’ olarak bilinen Buriti Yağı, içeriğindeki yüksek orandaki karoten sayesinde UV ışınlarını absorbe eder ve serbest radikalleri engeller.
• Organik Meryempelsengi Yağı ; İçeriğindeki yağ asitlerinden dolayı, cildin yenilenmesinde etkendir. Kurumuş ve nem kaybına uğramış ciltler için faydalıdır.
• Mercan Kayalarına ve denizlere zarar vermeyen mineral filtreler

Sun Cream Face SPF50 – 50 Faktörlü Yüz Güneş Kremi-40 ml : Doğal bir UV filtresi olan Buriti yağı ile zenginleştirilmiş formülü ve 50 Koruma Faktörü ile güneşin zararlı etkilerine karşı yüksek koruma sağlar, güneşin sebep olduğu hasarların oluşmasını önler. Kullanımı oldukça pratik olan Sun Cream Face SPF50 yağsız ve yapışmayan yapısıyla yüzünüze kolayca sürülür, beyaz kalıntı bırakmaz.

30 Faktörlü Vücut Güneş Kremi-100 ml : Doğal bir UV filtresi, koruyucu ve cilt yenileyici olan Buriti yağı ile zenginleştirilmiş formülü ile güneşin zararlı etkilerine güçlü bir koruma sağlar. Kullanımı oldukça pratik olan Sun Cream Body SPF30-30 Faktörlü Vücut Güneş Kremi yağsız ve yapışmayan yapısıyla vücudunuza kolayca sürülür, beyaz kalıntı bırakmaz.

Güneş Sonrası Bakım Sütü -150 ml : Cildi besleme ve aydınlatma özellikleriyle ünlü % 100 organik Buriti yağı ile zenginleştirilmiş formülü güneşten sonra cildinizi yatıştırır ve rahatlatır. Zengin ve pürüzsüz bir görünüm için cildinizin bronzlaşmasına yardım ederken diğer yandan güneşin etkilerinden zarar gören cildi onarmaya yardımcı olur.

Referans.7gunsaglik.com.tr
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...